Дерево сторінок

Versions Compared

Ключ

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

Платформа Omnicell надає можливість відправки повідомлень через канали BiP, Viber, SMS в різних комбінаціях, а також

...

додавання до цих каналів(або їх комбінацій)

...

розсилки в месенджер Telegram; на даному етапі клієнт має можливість обирати бажані канали розсилки та їх послідовність:

Image RemovedImage Added

Image RemovedImage Added

Також користувач має змогу створити розсилку в месенджері Telegram.Для цього потрібно обрати будь-який канал для розсилки(BiP/Viber/SMS або їх комбінації, описані в цьому розділі нижче) і натиснути кнопку «Додати напрямок розсилки», як показано нижче:

Image RemovedImage Added

Для того, щоб мати змогу створити розсилку в Telegram, користувачеві необхідно попередньо створити чат-бота в самому месенджері. Для цього потрібно скористатися інструкцією зі створення чат-бота , розміщеною за посиланням:

...

Інструкція зі створення чат-бота в месенджері Telegram

УВАГА! Створення розсилки в Telegram можливе лише в комбінації з будь-яким іншим каналом. При спробі обрати лише Telegram, користувач отримає повідомлення, виділене червоним кольором, як показано нижче:

Image RemovedImage Added

У випадку, коли все зроблено коректно, користувач бачитиме наступне:

Image RemovedImage Added

Для продовження роботи натисніть «Далі».

Доступні комбінації:

BiP + VIBER + SMS - відправка повідомлень в першу чергу відбувається через канал BiP, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал VIBER, якщо повідомлення не доставлено попереднім каналом, воно відправляється через канал SMS. VIBER +BiP + SMS - відправка повідомлень в першу чергу відбувається через канал Viber, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал BiP, якщо повідомлення не доставлено попереднім каналом, воно відправляється через канал SMS.

BiP + VIBER - відправлення повідомлень в першу чергу відбувається через канал BiP, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал VIBER.

VIBER + BiP   - відправлення повідомлень в першу чергу відбувається через канал VIBER, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал BiP.

VIBER + SMS - відправка повідомлень в першу чергу відбувається через канал VIBER, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал SMS.

BiP + SMS - відправка повідомлень в першу чергу відбувається через канал BiP, в разі неуспішної доставки, йде відправка повідомлень через канал SMS.

Увага! У зв'язку з технічними особливостями платформи, канал SMS завжди має бути останнім. Про що користувачу буде повідомлено додатково:

Після закінчення вибору каналів та їх послідовності, натисніть кнопку Далі.